Sanal Bebek Pou Windows Phone'a Geliyor

2
0
0
0
0
Özellikle 90lı yıllarda büyük bir ilgi gören ve özellikle kızlarımızın elinden düşmeyen sanal bebekler günümüzde bile kullanılmaya devam ediyor. (Mesela bende hala var valla.)
Özellikle 90lı yıllarda büyük bir ilgi gören ve özellikle kızlarımızın elinden düşmeyen sanal bebekler günümüzde bile kullanılmaya devam ediyor. (Mesela bende hala var valla.)

Yumurta şeklindeki küçük piksel piksel görüntülü ekranıyla A, B ve C tuşları bulunan ve sanal bebeğimizin türünü seçerek yemeğini suyunu vermemiz, arada eğlenmesi için oyun oynamamız ve tabiki etrafı pislettiği zaman temizlememiz gerekirdi. Özenle bakılan sanal bebeklerimize bazı zamanında çok iyi dileklerle andığımız arkadaşlarımız ya reset tuşuna uç, iğne veya Rotring marka uçlu kalem sokarak, ya da sanal bebeği yere/eline sertçe vurarak ölmesini sağlarlardı.

Tabi teknoloji alıp başını gidince bu sanal bebekler unutuldu, kullanıcı sayısı azaldı. Ama sadece ülkemizde değil, tüm dünyada sevilen bu sanal bebekleri unutulmaya yüz tutmuşken Zakeh isimli yapıncı firma Android ve iOS platformlarına Pou isimli bir oyun koyarak herkese hatırlattı.

Pou yumurta (ya da pena) şeklindeki bir arkadaşımız. Tıpkı sanal bebekte olduğu gibi beslememiz, sıkıldığında oyun oynayarak eğlendirmemiz ve kirlendiği zaman da temizlememiz gerekiyor.Pou çıkar çıkmaz kısa sürede tutuldu. Çünkü dediğimiz gibi sanal bebeğin biraz daha gelişmiş versiyonuydu. Artık yeni sanal bebeğimiz renkli ve birbirinden güzel kıyafetler giydirebiliyoruz. Aynı zamanda oyun skalası geniş ve ayrı bir eğlence katıyor.

Hal böyle olunca çok sevilen Pou'muzun artık Windows Phone platformuna da gelme zamanı gelmiş. Eğer siz de sanal bebekleri zamanında (ya da halen) çok seven bir Windows Phone kullanıcısı iseniz, mutlaka duyduğunuz Pou'yu çok yakın süre içerisinde telefonunuzda ya da tabletinizde oynayabileceksiniz.
 
 
  Pou İndir
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0