Dead Trigger 2 Windows Phone'a Geliyor!

0
0
0
0
0
Ekim 2013'te yayınlandığında ilk oyununa göre önemli gelişmeler içeren ve ham Android hem de iOS tarafında oldukça beğenilen Dead Trigger 2, şimdi de çok gecikmeli olmasına rağmen Windows Phone'a geliyor.
Yaklaşık bir buçuk sene önce çıktığında kısa sürede binlerce indirme sayısına ulaşan MADFINGER Games yapımı Dead Trigger 2, özellikle ilk oyunun çok sevilmesi nedeniyle şimdi de milyonlarca mobil oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.

Ekim 2013'te piyasaya çıkan ve hem Android hem de iOS cephesinde hala zevkle oynanmaya devam edilen bu oyun fazlasıyla gecikmeli olarak Windows Phone platformuna geliyor.Mobil oyunlar konusunda en iyi FPS deneyimlerinden birini sunan Dead Trigger 2 için duyurulan Windows Phone'a geleceği haberi tabiki WP kullanıcılarını çok sevindiren bir haber. Her ne kadar gecikmeli olsa da sonunda yine bir çok kaliteli bir yapıma kavuşacak olan WP kullanıcıları için tanıtım videosu da yayınlandı.

Net bir tarih vermek yerine "yakında" şeklinde bilgi verilen oyun Windows 8 ve Windows 8.1 için geçerli olmayacak gibi duruyor. Çünkü tanıtım videosunda özellikle WP telefonu gösterilmiş ve video sonunda sadece Windows Phone ibaresi kullanılmış. (Ama zaten pc kullanıcıları Facebook üzerinden klavye ve mouse ile oynayabiliyorlar)

Şu anda RAM vb konularda hangi cihazlar tarafından oynanabileceği belli olmayan Dead Trigger 2 için tahminler en az 512MB RAM'e sahip WP telefonları tarafından destekleneceği yönünde olduğunu da belirterek aşağıya tanıtım videomuzu da ekleyelim.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0