Overkill 3 ve Hitman GO! Windows Phone Store'daki Yerlerini Aldı

1
0
0
0
0
Android ve iOS platformlarında oldukça tutulan iki oyun olan Overkill 3 ve Hitman GO! oyunları Windows Phone Store'daki yerini aldı.
Son zamanlarda artan Android ve iOS platformunda bulunan oyun ve uygulamaların Windows Phone Store'a da gelme durumuna iki yeni oyun daha eklendi.

Daha önce buradan duyurusunu yaptığımız Overkill 3 ve buna ek olarak Hitman GO! oyunlarını kazanan WP Store, böylelikle bu iki güzel oyunu da WP kullanıcılarının oynamasına olanak tanıyor.
 

 Overkill 3

İlk olarak Overkill 3'ten bahsetmek gerekirse TPS olarak oynanan savaş oyunu şeklinde karşımıza çıkan bu oyunun WP'deki en büyük artısı Xbox desteği alması olarak dikkat çekiyor.

475MB boyutundaki oyun hem Windows Phone 8 hem de Windows Phone 8.1 sürümlerine destek vermekte ve ücretsiz olarak sunulan bir oyun.
 
  Overkill 3 Windows Phone Versiyonunu İndir [ÜCRETSİZ]
 
 

 Hitman GO!

Hitman GO! da Xbox desteğiyle gelen adından da anlaşılacağı üzere Hitman'i kontrol ettiğimiz bir bulmaca oyunu. Hitman'e farklı bir bakış açısı getiren bu oyun da hem Windows Phone 8 hem de Windows Phone 8.1 versiyonları tarafından destekleniyor.

Hitman GO! 449MB boyutuna sahip. Fakat işin üzücü yanı 11.50TL gibi bir fiyata satın alınabiliyor.
 
  Hitman GO! Windows Phne Versiyonu İndir [11.5TL]

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0