Star Wars Oyunu Windows Phone'a Geldi!

0
0
0
0
0
Star Wars Oyunu Windows Phone'a Geldi!
Mobil oyunların popülerliği her geçen gün artarken bu konuda en büyük pasta payına sahip olan işletim sistemleri iOS ve Android. Fakat son zamanlarda Windows Phone mağazası da atağa geçti.
Mobil oyunların popülerliği her geçen gün artarken bu konuda en büyük pasta payına sahip olan işletim sistemleri iOS ve Android. Ancak Microsoft'un mobil işletim sistemi Windows Phone'da yeni özellikleri ile oldukça güçlü geçtiğimiz sene içerisinde Microsoft'un Nokia'yı satın alması ile birlikte daha da büyüyen Windows Phone'a yeni bir oyun daha geldi. Star Wars: Assault Team adlı bu oyun daha öncesinden iOS ve Android'te mevcuttu. Ancak Windows Phone platformunda yoktu geçtiğimiz günler içerisinde Windows Phone sürümü de çıkan Star Wars oyunu Star Wars Assault Team diğer platformlarda olduğu gibi ücretsiz.

Star Wars temalı oyunları ile yakından tanıdığımız LucastArt tarafından geliştirilen Star Wars: Assault Team oyunu sevilen Star Wars karakterlerinin yer aldığı bir kart oyunu. Genel açıdan baktığımızda pek çok firma öncelikle iOS ve Android platformlarına oyunları çıkarmayı hedefliyor ve Windows Phone'u ikinci plana atıyor. Hatta pek çok oyun iOS ve Android platformlarında olmasına rağmen Windows Phone platformunda bulunmuyor ve firmalar oyunun Windows Phone platformuna oyunu geliştirmiyor. Bunun en büyük nedeni yazımızın en başında da belirtiğimiz üzere Windows Phone'un pazar payının düşük olması. Ancak Windows Phone her geçen gün pazar payını yükseltiyor ve eğer Windows Phone bu başarılı gidişatına devam ederse ilerleyen zamanlarda iOS ve Android işletim sistemleri içini ciddi sorun teşkil edebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0