Tüm Snapchat İstemci Uygulamaları Windows Phone Store'dan Kaldırıldı

2
1
0
0
0
Windows Phone'da yer almayan Snapchat uygulaması için geliştirilen istemci uygulama 6snap ve benzeri uygulamalar WP Store'dan kaldırıldı.
Yaklaşık 2 sene önce çıkan ve özellikle son zamanlarda inanılmaz seviyelerde popülarite kazanan, artık çoğu kişi tarafından kullanılan Snapchat uygulaması ne yazık ki Windows Phone Store'da bulunmuyordu.

Geçtiğimiz zamanlarda mağazaya eklenen Vine ve Instagram uygulamalarının da olmadığı zamanlarda Windows Phone kullanıcılarının yardımına koşan Rudy Huyn Instagram için 6tag, Vine için ise 6sec uygulamalarını çıkarmış, Snapchat için ise 6snap adında uygulamayı mağazaya ekleyerek bu istemci uygulamalar ile Windows Phone'daki bu sıkıntıları gidermeyi başarmıştı. Şu anda hala beta aşamasında olan Instagram ve artık mağazada bulunan Vine'ın istemci uygulamaları hala mağazada bulunuyor fakat Snapchat için olan 6snap uygulaması ve bunun gibi benzeri Snapchat istemci uygulamaları Windows Phone Store'dan kaldırıldı. Bunun nedeninin Snapchat tarafından yapılan bir itiraz sonucu mu yoksa Sncapchat'in kısa süre içinde mağazaya ekleneceği için mi yapıldığı belli değil.

Windows Phone Store'dan bir anda kaldırılan uygulamalar hakkında Rudy Huyn, Microsoft ya da Snapchat cephesinden herhangi bir açıklama gelmedi. (gelirse haberiniz olacak, merak etmeyin)
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0