Windows 10 Telefonlarda Böyle Gözüküyor!

1
0
0
0
0
Bugün yayınlanan Windows 10'un telefonlar için olan teknik önizleme sürümü hakkında ilk görüntüler elimize ulaştı.
Yaklaşık birkaç saat önce bu haberimiz ile duyurduğumuz telefonlar için yayınlanan Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü duyurusundan birkaç saat geçmesine rağmen birçok kullanıcı gibi Türk kullanıcılarımız da indirip denemeye başlamış.

Yasin Emre Genç adlı takipçimizden gelen görüntüler ile W10'u telefonlarına kurup kurmama arasında kalan kullanıcılar için de karar vermesine yardımcı olacağını düşündüğümüz ekran görüntülerin bir kısmını aşağıda, devamını da sondaki galeride görebilirsiniz. 

Türkçe dil desteği de sunan bu beta sürümünde çok büyük değişiklikler gözüme çarpmadı. Fakat daha güzel bir görünümü varmış gibi düşünüyorum. Yine de yorum WP kullanıcılarına kalıyor elbet.

Şu anda sadece birkaç cihaz için çıkan güncellemenin listesine ve nasıl kurulacağına dair detaylara bu adresteki haberimiz ile ulaşabilirsiniz.
Sizlerde gözünüze çarpan yenilikleri yorum kısmında paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda Webtekno olarak kurduğumuz Windows Phone Kullanıcıları Facebook grubuna bu adresten katılarak bilgi alışverişi ve değerlendirmeler yapabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0