Windows Phone 8.1'in Ön İzleme Sürümü Yayınlandı

0
0
0
0
0
Windows Phone 8.1'in Ön İzleme Sürümü Yayınlandı
Windows Phone kullanıcıları tarafından merakla beklenen Windows Phone 8.1, geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından düzenlenen Build 2014 konferansında görücüye çıkmıştı ve dün itibariyle geliştiricilere açıldı.
Windows Phone kullanıcıları tarafından merakla beklenen Windows Phone 8.1, geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından düzenlenen Build 2014 konferansında görücüye çıkmıştı.  

Dün geliştiricilere açılan Windows Phone 8.1 ön  izleme sürümü, hem geliştiricilere hem de meraklı kullanıcılara hitap ediyor. Ancak ön izleme sürümünü denemek için bazı koşulları yerine getirmeniz gerekiyor.  

Bu adreste yer alan sayfadan Windows Phone ön izleme sürümüne kayıt olmanızı sağlayan uygulamayı indirmeniz gerekmekte. App Studio'ya kayıtlı mail adresinizi girerseniz her hangi bir ücret ödemeden ön izleme sürümünü denemeye başlayabilirsiniz. Aksi halde 19 Dolar ödeyip geliştirici hesabı almanız gerekmekte.  

Ön izleme sürümünü indirmenin diğer bir yolu ise telefonunuzun geliştirici kilidini kaldırmak. Böylece cihaz geliştirici araçlarının kullanımına izin vererek en yeni sürümü indirmeye imkan sağlıyor.  

Önümüzdeki aylarda yayınlanacak olan Windows Phone 8.1'i deneyebilmek için 'Preview for Developers'ın mutlaka telefonunuzda yüklü olması gerekiyor. Ancak adın da anlaşılabileceği gibi, ön izleme sürümü daha çok geliştiricilere yönelik olup hata tespitleri için kullanılmakta.  

Bu yüzden gündelik hayatta kullanılan Windows Phone'lu telefonlara yüklendiğinde veri kaybı, stabil çalışmama gibi sorunlara neden olabilir. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0