Windows Phone İçin Shazam Güncellendi

0
0
0
0
0
Shazam'ın Windows Phone için olan versiyonu 4.0 güncellemesini alarak büyük değişiklere uğradı.
Genellikle kafede, barda, eğlence kulüplerinde hatta hayatımızın herhangi bir zamanında duyabileceğimiz binlerce farklı farklı şarkılar bulunmakta. Hoşumuza giden yeni bir şarkıyı duyduğumuzda önceleri şarkıyı çalan kişiye "Hacı bu şarkının adı ne ya çok güzelmiş" diye sormaya giderdik. Daha sonraları ortaya çıkan Shazam ve SoundHound gibi uygulamalarla yeni ve hoşumuza giden bir şarkı duyar duymaz telefonumuza sarılıp bu uygulamalara dinleterek şarkıyı öğrenebiliyoruz.

Hatta artık bu uygulamaların mırıldanma özelliği sayesinde "Ya kanka bir şarkı var adını hatırlamıyorum. Ama sözlerinde dıııırıt dııırıt lanet olsun bu hayat lanet olsun bu sevgi diyordu" şeklinde söyleyerek ya da "nıınınıı" şeklinde bile mırıldanarak arkadaşlarımıza sormamıza gerek kalmadan bu uygulamalardan şarkıyı öğrenebiliyoruz. (Yalnız bunu bulan bir uygulama varsa o uygulamadan başkasını kullanmamak gerek aga)  

Bu tarz uygulamaların başını çeken Shazam'ın Windows Phone versiyonuna ise gelen 4.0 sürüm güncellemesi ile birçok yenilik geldi.
 

 Shazam 4.0 İle WP Kullanıcılarına Gelen Yenilikler

  • Yeni Şarkı Tanıma motoru İle Daha Hızlı ve Daha Doğru Shazaming Deneyimi. (Shazam'a şarkıyı dinletme terimi)
  • Daha Hızlı uygulama Açılışı. (Böylece Daha Hızlı Shazaming Yapabilirsiniz)
  • Windows Phone 8.1 İçin Hazırlanmış Yepyeni Bir Arayüz.
  • Şarkı Sözleri Eşliğinde Yeni Şarkı sayfası ve Direkt Olarak Xbox Müzik'e Bağlantı Kısayolu.Aynı zamanda Windows Phone sesli asistanı Cortana ile entegre olan Shazam, çok daha güzel bir görüntü ve daha iyi bir kullanım sağlayacak.
 
  Shazam 4.0 İndir

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0