• Anasayfa
  • Oyun
  • World of Warships, 2019'da PS4 ve Xbox One'da Yayınlanıyor

World of Warships, Önümüzdeki Sene PS4 ve Xbox One'a Gelecek

12
3
1
1
1
World of Warships, 2019 yılında Ps4 ve Xbox One'da yayınlanacak. Yeni versiyonu ile PC platformundan çok farklı olacağını düşündüğümüz World of Warships, sektörün en popüler oyunları arasında.

Wargaming, bugün ücretsiz olarak oynadığımız en popüler online deniz savaşı oyunlarından biri olan World of Warships’in konsollarda yayınlanacağını duyurdu. 2019 yılında Playstation 4 ve Xbox One oyuncuları, muazzam Alman savaş gemileri ile savaşın keyfini çıkaracaklar. World of Warships, ilk kez 2015 yılında PC platformunda yayınlandı. Oyunda, 1. ve 2. Dünya Savaşı döneminden esinlenilerek tasarlanmış  200’ün üzerinde savaş gemisi bulunuyor. Kendi filonuzu oluşturarak, istediğiniz savaş gemisi ile oyuna dahil olabiliyorsunuz. Oyunda torpidolar ve büyük savaşlarda daha çok kullanılan uçaksavar topları bulunuyor.

Oyunun en dikkat çeken özelliklerinden biri savaşta hava durumunun değişmesi. Çünkü hava değişimleri sadece görsel efektler değil aynı zamanda savaşın kaderini belirleyici güçler.

Oyunun dikkat çeken özelliği ise tarihte yer edinmiş ünlü gemilerin olması. Oyundaki ünlü gemiler arasında Aurora, Kirov, Tashkent, Mikhail Kutuzov, Derzki ve Gnevny bulunuyor. Wargaming, çevrimiçi araç tabanlı savaş oyunlarında uzman bir geliştirici oldu. 2010 yılında World of Tanks ve 2013 yılında World of Warplanes ile bu konudaki kabiliyetlerini herkese gösterdi.

Konsollarda yayınlanacak World of Warships: Legends, PC  sürümünde bulunmayan özellikler içerecek. Oyunun alfa süreci temmuz ayında başlayacak. Wargaming, oyunun konsol versiyonu ile ilgili detaylı bilgiyi, ağustos ayında Almanya'nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom'da vereceğini söyledi.

 

Kaynak : https://venturebeat.com/2018/06/20/world-of-warships-is-sailing-to-ps4-and-xbox-one-in-2019/
12
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
12
3
1
1
1