Xiaomi Buds 4 Tanıtıldı: Tasarımıyla da Özellikleriyle de Kendine Hayran Bırakıyor

11
2
0
0
0
Xiaomi, yeni kablosuz kulaklığı Buds 4'ü tanıttı. Bluetooth 5.3 ve aktif gürültü engelleme gibi dikkat çeken özelliklere sahip kulaklık, fiyatı ile de pek çok tüketicinin tercihi olmaya aday. Kulaklığın Türkiye'ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, yepyeni akıllı kulaklığı Buds 4'ü tanıttı. Dikkate değer özelliklere sahip olan kulaklık, ilginç tasarımı ve hiç de fena olmayan fiyatı ile dikkat çekmeyi başaracak gibi görünüyor. Peki bu kulaklık nasıl görünüyor ve hangi teknik özelliklere sahip?

Xiaomi Buds 4, Apple'ın AirPods Pro isimli modeli ile Samsung'un Galaxy Buds serisi kulaklıklarının ortasında bir tasarıma sahip. Silikon uçlara sahip olmayan kulaklık, bundan rahatsız olan kullanıcıları memnun edecek gibi görünüyor.

Karşınızda Xiaomi Buds 4

Xiaomi Buds 4

Xiaomi'nin yeni kablosuz kulaklıkları, Bluetooth 5.3 bağlantı desteği sunuyor. Düşük Gecikmeli Yüksek Çözünürlüklü Ses Codec Bileşeni (LHDC) 5.0 ile desteklenen kulaklık, Xiaomi'ye göre kusursuz bir kalite sunacak. Kulaklığın aktif gürültü engelleme özelliği ise Buds 4'ü kullanırken yalnızca müzik veya konuşma sesini duymanıza yardımcı olacak.

Xiaomi

Xiaomi Buds 4, diğer teknik özellikleri ile de dikkat çekecek gibi görünüyor. Zira kulaklıktaki yapay zeka32,4 km/s hızla esen rüzgarda bile karşı tarafa ses göndermiyor. Bu sayede görüşme kalitesi üst düzey oluyor. 10 dakikalık şarj ile 2,5 saat kullanım imkanı sunan kulaklık, aktif gürültü engelleme özelliği kapalıyken 6 saate kadar kesintisiz kullanılabiliyor. Kutuyu da işin içine kattığımızda kullanım süresi 30 saate ulaşıyor. Aktif gürültü engelleme açıkken, Xiaomi Buds 4'ü kutusuyla birlikte 20 saate kadar kullanabilirsiniz.

Tüm bu özelliklere sahip olan Xiaomi Buds 4, 100 dolar karşılığında satın alınabilecek. Ürünün Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise şu an için bilinmiyor.

Xiaomi 13 de tanıtıldı: Özelliklerini merak ediyorsanız

Kaynak : https://weibo.com/2202387347/Mj88DnyRG
11
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
2
0
0
0