Sony Xperia Z2'ye Yeni Özellikler Geldi

0
0
0
0
0
​Xperia Z2 için yayınlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Sony’nin iyi satış rakamları yakaladığı akıllı telefonu Z2 için gelen en büyük yenilik ise PS4 Remote Play özelliği.
Xperia Z2 için yayınlanan Android 4.4.4 KitKat güncellemesi, birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Sony’nin iyi satış rakamları yakaladığı akıllı telefonu Z2 için gelen en büyük yenilik ise PS4 Remote Play özelliği.
 
Sony’nin Android 4.4.4 KitKat güncellemesi, Xperia Z2’de de kullanılabiliyor. PS4 Remote Play özelliğiyle birlikte yeni güncellemede Ultra Stamina Mod, Hızlı Ayarlar, Akıllı Ekran, Record Screen ve Bluetooth Unlock gibi özellikler Z2 kullanıcılarına sunuldu.
 
Remote Play özelliği sayesinde Z2 kullanıcıları, aynı Wi-Fi üzerinden PS4’lerine bağlanarak oyun oynayabiliyor. TV’nin kullanıldığı sırada DualShock4 Wireless Controller ile PS4’e bağlanıp, Z2’yi ikinci bir PS 4 ekranı gibi kullanabiliyorsunuz. Ultra Stamina Modu ile Z2 kullanıcıları daha uzun süre pil deneyimi yaşayacak. 3200mAh ile uzun süreli kullanılan Z2, bu modla birlikte neredeyse pili tükenmeyen bir cihaz haline gelecek.


 
Güncellemeyle gelen bir başka özellik ise Record Screen. Söz konusu özellikle ekran görüntüsü alırmış gibi aynı anda ekranda ne varsa kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca bu özellikle oyunda alınan yüksek bir skoru kaydetmek mümkün oluyor.
 
Bluetooth Unlock özelliği de, SmartBand, SmartBand Talk gibi Bluetooth aksesuarlar ve kulaklıklar otomatik olarak devreye giriyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0