Şimdi de Sony Xperia Z3 Büküldü!

0
0
0
0
0
Şimdi de Sony Xperia Z3 Büküldü!
​iPhone 6 Plus’ın bükülmesinin, teknoloji dünyasındaki etkisini artık hepimiz biliyoruz. Hatta bazı dev şirketler, telefonlarının öyle kolay kolay bükülmediğini gösteren testler yayınlamıştı. Fakat Xda-Developers forumundan bir kullanıcı, Xperia Z3’le ilgili yaşadığı sorunları forum kullanıcılarıyla paylaştı.
iPhone 6 Plus’ın bükülmesinin, teknoloji dünyasındaki etkisini artık hepimiz biliyoruz. Hatta bazı dev şirketler, telefonlarının öyle kolay kolay bükülmediğini gösteren testler yayınlamıştı. Fakat Xda-Developers forumundan bir kullanıcı, Xperia Z3’le ilgili yaşadığı sorunları forum kullanıcılarıyla paylaştı.
 
Aşağıda bükülen telefonla ilgili bazı görselleri paylaştık. Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki, Xperia Z3 öyle kolay kolay bükülebilen bir telefon değil. iPhone 6 Plus kadar ince olmayan bu telefonun, hangi baskıyla büküldüğüne dair bir belge de yok. Fakat öyle ya da böyle bir şekilde Xperia Z3’ün bükülmesiyle ilgili bu görseller, birçok haber sitesinde kendisine yer buldu. (Apple’dan, acaba bükülme haberlerini azaltmak amacıyla yapılmış asparagas bir haber mi diye düşünmüyor değil insan)
 
Aşağıda bükülen Sony Xperia Z3’le ilgili fotoğrafları görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0