• Anasayfa
  • Xperia
  • Sony Xperia Z3'ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Sony Xperia Z3'ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Sony Xperia Z3'ün Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı
Sony'nin yeni amiral gemisinin görüntüleri, Avrupa'nın en büyük teknoloji fuarlarından olan IFA 2014 öncesi medyada görüntülendi.
Avrupa'nın en büyük teknoloji fuarı IFA 2014 öncesi yoğun bir konferans takvimi oluşturan üreticiler, şimdiden sızıntı görüntülerle medyada yankı uyandırmaya çalışıyor. Yılın ilk yarısında sunduğu Xperia Z2'nin ardından yeni amiral gemisi olan Xperia Z3'ü sergileyeceği kesinleşen Sony, yeni sızıntı görüntüleriyle haberimizdeki yerini aldı.

Sertifikalama çekimlerini andıran görüntüleri sayesinde az çok fikrimizin oluşmasını sağlayan Xperia Z3'ün çevresinin alüminyum kaplama olduğunu görebiliyoruz. 3.100mAh pil gücüne sahip olan Z3, Z2 ile aynı donanım özelliklerini beraberinde getirecek. Xperia Z3 ile ilgili yeni özellikleri ortaya çıkartmaya çabalayan medya, IFA tanıtımında cihazın piyasaya sürülüş amacını öğrenmek için gün sayıyor. 

Bir yılda hemen hemen aynı donanıma sahip 3 amiral gemi telefonu hazırlayan Sony, 2015'te gelmesi beklenen yeni nesil donanım paketinden önceki son düzlük olan Xperia Z3'ün son görüntülerine, aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0