Yandex Üniversite Tercih Rehberini Duyurdu

1
0
0
0
0
Yandex Üniversite Tercih Rehberini Duyurdu
Rus arama motoru Yandex Üniversite tercih rehberi için yeni bir sayfa yayınladı.
Rusya'nın en çok kullanılan arama motoru olan Yandex, Türkiye pazarına girdiği bugünden beridir sürekli yeni icraatlar yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Ramazan ayına özel olarak bir sayfa tasarlamıştı. Bu sayfada Ramazan ayına özel etkinliklerin hangi saatlerde ve nerede olduğu gösteriliyordu. Üstelik Yandex Maps sayesinde etkinliğin olduğu mekana yol tarafi de alabiliyorduk. Ancak ne yazık ki bu Ramazan sayfası yalnızca İstanbul'a özel durumda konu ile ilgili olarak daha fazla detayı buradan bulabilirsiniz.

Yandex'in Ramazan sayfası dışında yeni bir uygulaması daha var. Bu sistem ise Üniversite seçimi konusunda tereddüte kalan öğrencilerin çok işine yarayacak. Yandex geçtiğimiz günlerde "Yandex Üniversite Tercih Rehberi" adlı bir sayfa açtı ve bu sayfa da Türkiye'de yer alan tüm Üniversiteler ile ilgili olarak bilgi veriyor. Üstelik Üniversitelerin taban puanları da bu sayfada gösteriliyor. Böylelikle puanınızın yettiği Üniversiteleri ve bölümleri daha rahat bir şekilde bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra "tercihlerime ekle" yazısına tıkladığınızda tercih yapmak istediğiniz Üniversitelerin listesini oluşturabiliyorsunuz.

Gerçekten güzel bir uygulama olmuş, özellikle ile göre tüm Üniversiteleri ve bölümleri görmek kullanışlı bir özellik bu sayede size en yakın Üniversite'yi rahatlıkla bulabiliyorsunuz. Bu sistem tercih yapmanızı kolaylaştıracak kesinlikle en azından tüm Üniversiteleri tek bir sayfa üzerinde görmek tercih yapmak için harcayacağınız süreyi indirecektir.

Yandex Türkiye Üniversite Tercih Rehberine BURADAN Ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0