Yaz Aylarında Spor Yaparken Kullanabileceğiniz 5 Bluetooth Kulaklık

28
13
5
3
2
Yazın spor esnasında kablosuyla sizi rahatsız etmezken performansıyla tatmin edecek 5 adet kulaklığı sizler için derledik.

Yaza çok kısa bir zaman kalmışken birçoğumuz yaz planlarını yapmaya başladık bile. Bu planların arasında tatil olsa da hepimizin her yılbaşında ver yaz tatiline girişte kendimize söylediğimiz bir madde bulunuyor: Spora başlıyorum.

Siz de bu maddeyi eyleme dökecek insanlardan biriyseniz çoktan spor yaparken müzik dinlemek için kulaklığa ihtiyacınız olduğunu düşünmeye başlamışsınızdır. Biz de bu hafta sizler için Teknostore’da bulunan 5 adet Bluetooth kulaklığı listeleyeceğiz.

Not: Ürünlerin Teknostore sayfalarına başlıklara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

LinkTech Plus Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık

Kulaklıkların arkasında bulunan mıknatıslar sayesinde kolaylıkla boynunuzda taşıyabileceğiniz kulaklık ile müzik zevkini olağanüstü bir şekilde yaşayacaksınız. 4 saat müzik ve 6 saat konuşma süresi sunan LinkTech Plus, yaklaşık 1 saat içerisinde tam şarj oluyor. Tüm bunların yanı sıra kulaklığın 10 metreye kadar da bir menzili olduğunu söyleyebiliriz.

Tronsmart Encore S1 Spor Bluetooth Kulaklık

Hem kancalı hem de pedli yapısı sayesinde spor yaparken üstün bir stabilite sunan Tronsmart Encore, orta ses seviyesinde 10 saatlik bir müzik deneyimini de sizlere sunuyor. 2,5 saat gibi bir sürede tam şarja ulaşan kulaklık ile istediğiniz aktiviteyi yaparken kulaklıklarınızın kulağınızdan düşmesini ya da şarjının bitmesini dert etmeniz gerekmez.

Tronsmart Encore Hydra Spor Bluetooth Kulaklık

Listemizin şarj konusunda en iddialı kulaklığı olan Tronsmart Encore Hydra, 12 saate kadar bir şarj ömrünü sizlere sunuyor. 2,5 saat içerisinde tam şarja ulaşan kulaklık 10 metre menzile ve 200 saatlik de bir bekleme süresine sahip. Tüm bunların yanı sıra cihazın IPX7 sertifikası sayesinde su sıçramaları ve ter gibi durumlara karşı dayanıklı olduğunu da belirtmekte fayda var.

Awei A885BL Kablosuz Sport Bluetooth Kulaklık

Sporcular için özel tasarlanan Awei, 8 saatlik çalışma süresi sayesinde sizi yarı yolda bırakmayacak bir müzik deneyimini sunuyor. Suya dayanıklılığının yanı sıra çağrı cevaplama, ses ayarlama ve müziği durdurma ya da değiştirme gibi özelliklere sahip olan cihazın 2 saat içerisinde şarj olduğunu da belirtelim.

Xiaomi Mi Neckband Basic Bluetooth Kulaklık

Listemizin son sırasında spor yapanlar için tasarlanmış Xiaomi Mi Neckband Basic bizleri karşılıyor. 7 saatlik çalışma süresine sahip olan kulaklık bir saat içerisinde şarj olabiliyor ve 10 metreye kadar sorunsuz bir şekilde bağlantısına devam ediyor.

Bluetooth kulaklıkları listelediğimiz yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Diğer kulaklık modellerini incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

28
13
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
28
13
5
3
2