• Anasayfa
  • Yazılım
  • AdBlock Plus, Android Cihazlara Bu Sefer Tarayıcı Olarak Geliyor

AdBlock Plus, Android Cihazlara Bu Sefer Tarayıcı Olarak Geliyor

1
0
0
0
0
Rahatsız edici reklamları kaldırarak kullanıcıların daha hızlı ve rahat bir internet deneyimi sunan AdBlock Plus, Android cihazlar için yeni tarayıcısı AdBlock Browser'ı indirmeye sundu.
Kullanıcıların internette reklamlarla karşılaşmadan daha rahat bir gezinti yapmasını amaçlayan AdBlock Plus, Android platformuna özel tarayıcı olarak geliyor. Normalde AdBlock Pkus bir eklenti olarak tarayıcılarda bulunuyor, fakat AdBlock Browser direkt tarayıcı olacak şekilde hizmet verecek.

Şimdilik beta aşamasında olan AdBlock Browser, aynı web eklentisinde olduğu gibi kullanıcıları rahatsız eden reklamları engelleyerek daha sade bir internet deneyiminin yaşanmasını sağlıyor. Ayrıca tarayıcının Ayarlar bölümünden istediğiniz gibi değişiklikler yapabiliyorsunuz.AdBlock Browser’ın geliştiricilerinden olan Till Faida son yıllarda özellikle mobilden internet kullanımının arttığını belirterek, insanların rahatsız edici reklamlarla karşılaşmadan daha hızlı ve güvenli bir internet deneyimi yaşamalarını sağlamak için bu tarayıcıyı geliştirdiklerini belirtti.

Tarayıcının beta sürümünü AdBlock Browser’ın Google Plus sayfasından indirebilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0