Amazon'dan Spotify'a Rakip Uygulama

0
0
0
0
0
Amazon'dan Spotify'a Rakip Uygulama
Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon son zamanlarda yalnızca e-ticaret sektöründe olmadığını göstermek istiyor
Dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Amazon, son zamanlarda yalnızca e-ticaret sektöründe olmadığını göstermek istiyor. Bunun için ilk önce "Amazon Kindle Fire" adlı tableti geliştiren Amazon firması, oldukça büyük bir başarı elde etti. Tabletin fiyatının düşük olması üstelik fiyatına göre gerçekten iyi donanımsal özelliklere sahip olması nedeni ile oldukça beğenilen Amazon Kindle Fire'dan sonra Amazon firması, yeni bir e-ticaret dışı uygulama geliştirmeyi planlıyor.

Son zamanların en başarılı müzik uygulaması olan Spotify şu anda rakipsiz gibi görünüyor; ancak yakın zamanda Amazon firması Spotify'a rakip olacak gibi duruyor. Hatta söylentilere göre Amazon firması şimdiden müzik şirketleri ile görüşmeye ve müzik şirketlerinden indirim istemeye başlamış. Şunu eklemekte fayda var ki Amazon işin aslında buna benzer bir sistemi kullanıyor. Amazon Prime adlı bir sistem sayesinde firma dizi ve film yayını yapıyor. Aylık ücret karşılığında üye olabileceğiniz Amazon Prime özellikle Amerika'da oldukça yaygın bir kitleye sahip. Eğer Amazon benzer bir sistemi müzik uygulaması için de yaparsa Spotify'a ciddi manada rakip olabilir gibi görünüyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0