LG G Watch İle Game Boy Advance Oyunları Oynanabiliyor

0
0
0
0
0
LG G Watch İle Game Boy Advance Oyunları Oynanabiliyor
Yaklaşık bir yıl kadar önce Android Wear cihazlar üzerinde çalışan bir grup geliştiricinin Game Boy Color emülatörü sayesinde bu el konsoluna ait bazı oyunları çalıştırabildiği ortaya çıkmıştı.
Hacking Jules isimli YouTuber ise bu çalışmayı bir adım daha ileri götürerek yine en eski  Android Wear işletim sistemli cihazlardan biri olan LG G Watch üzerinde Game Boy Advance’e ait oyunların oynanabildiğini gösterdi.

Aşağıdaki videoda izleyebileceğiniz üzre arkadaşın Android Wear cihazı üzerinde çalışan emulatörün adı “My Boy” ve bu emülatörü Play Store’da yaklaşık 5 Dolar’a siz de satın alabiliyorsunuz.

Açıkçası Game Boy Advance’e ait Mario Kart’ın bu ufacık ekranda çalıştığını görmek şaşırtıcı; ancak bu küçücük ekranda oynamak, sizin de görebileceğiniz üzere çok da mümkün değil; hatta neredeyse imkansız. Zaten ekranı kaplayan ve oynamayı zorlaştıran kontrollere bir de parmaklarınız eklenince neredeyse hiçbir şey görmeden oynamaya çalışmak zorunda kalıyorsunuz ki çok zevkli olacağını da sanmıyorum.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0