• Anasayfa
  • Yazılım
  • Apple’ın iOS 9’dan 8’e Geçmek İsteyenlere Cevabı: Yassah Hemşerim!

Apple’ın iOS 9’dan 8’e Geçmek İsteyenlere Cevabı: Yassah Hemşerim!

1
0
0
0
0
Apple, iOS 9’a geçiş yapan kullanıcıların downgrading (yani eski işletim sistemine geri dönme) yaparak iOS 8’e geri dönme işleminin artık yapılamayacağını duyurdu.
BGR’ın haberine göre Apple, iOS 9.0.2 güncellemesini yayınlamasıyla birlikte artık eski iOS sürümlerine geri dönüşün yapılamayacağını duyurdu. Ayrıca iOS 9.0 için de imzalamayı bırakmış durumda, yani iOS kullanıcıları yalnızca iOS 9.0.2’ye direkt olarak yükseltme yapabilecekler.

Daha önce bildiğiniz gibi Apple, yeni sürümden memnun olmayan iOS kullanıcılarının geriye dönebilmesi için önceki sürümleri kullanılabilir durumda bırakıyordu. Fakat iOS 9.0.2 güncellemesinden itibaren artık bu sürüme geçenler, 8.4.1 ve 9.0’a dönüş yapamayacak. (son sürüme geçen arkadaşlarınız varsa onlardan bilgi isteyin, belki hoşunuza gitmez ve son sürüme geçmek istemezsiniz)Sanıyorum bundan sonra kimse son sürüme gönül rahatlığıyla geçmeyecek, ‘nasıl kanka, memnun musun?’ soruları alıp başını gidecek. Bakalım Apple, bu durumla ilgili iOS kullanıcılarından nasıl bir geri dönüş alacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0