• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft, 2014 Yılının En Fazla Arananlar Listesini Açıkladı

Microsoft, 2014 Yılının En Fazla Arananlar Listesini Açıkladı

0
0
0
0
0
​Microsoft, 2014 yılında en fazla arananlar listesini açıkladı. Her yılın sonuna doğru açıklanan yılın en’leri mevzusunu bu sefer Microsoft devraldı.
Microsoft, 2014 yılında en fazla arananlar listesini açıkladı. Her yılın sonuna doğru açıklanan yılın en’leri mevzusunu bu sefer Microsoft devraldı.

Bing’in hazırlamış olduğu özel sayfada gösterilen 2014’ün en’leri, farklı kategorilerde sıralanmış. Mesela 2014’ün en fazla aranan ünlü ismi Kim Kardashian, Beyonce ve Miley Cyrus üçlüsü olurken, en fazla konuşulan olaylar sıralamasında Dünya Kupası, Super Bowl ve kayıp Malezya uçağı bulunuyor. (bilmeyenler için: Kayıp Malezya uçağı, kaza yapıp yapmadığı bilinmeden ortadan bir anda kaybolan ve aylarca aranan yolcu uçağı)

Zirvede geçen yıl Beyonce bulunuyordu. Bu yıl onun tahtına Kanye West’in eşi Kim Kardashian oturdu. Bu yıl içerisinde kaybettiğimiz ünlü oyuncu Robin Williams da, en fazla aranan 10’cu ünlü oldu.

Geçtiğimiz yaz düzenlenen 2014 Dünya Kupası da en çok aranan olayların başında yer aldı. Onu daha sonra Ebola virüsü (8) ve Ferguson olayları (7) takip etti.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0