• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft Store’a Özel Gri Renkli Blu Win HD Satışa Çıkarıldı

Microsoft Store’a Özel Gri Renkli Blu Win HD Satışa Çıkarıldı

0
0
0
0
0
​Microsoft’un mobil platformuna ne kadar önem verdiğini, Nokia’nın mobil bölümünü satın almasıyla görmüştük. Tüketicilerin isteklerini de değerlendiren Microsoft, kullanıcılarından gelen talep üzerine Blu Win HD Windows Phone akıllı telefonunun gri renkli versiyonunu hazırlattı.
Microsoft’un mobil platformuna ne kadar önem verdiğini, Nokia’nın mobil bölümünü satın almasıyla görmüştük. Tüketicilerin isteklerini de değerlendiren Microsoft, kullanıcılarından gelen talep üzerine Blu Win HD Windows Phone akıllı telefonunun gri renkli versiyonunu hazırlattı.

Blu Win HD’nin sistem özelliklerine baktığımızda 5 inçlik 720x1280 çözünürlüğünde 720p HD ekrana sahip olduğunu görüyoruz. 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızası bulunan cihaz, microSD ile 32 GB dahili hafıza alanına sahip olabiliyor. 1.2GHz saat hızında çalışan Snapdragon 200 çipseti, 2 MP ön ve 8 MP arka kamerası bulunan cihazın bataryası ise 2200mAh gücünde.İşletim sistemi olarak Windows Phone 8.1 sürümünün yüklü olduğu gri renkli Blu Win HD, 180 dolarlık etiket fiyatıyla şu an Microsoft Store mağazalarından satın alınabiliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0