• Anasayfa
  • Yazılım
  • Chrome 43 Güncellemesiyle Birlikte 37 Güvenlik Onarımı Geldi!

Chrome 43 Güncellemesiyle Birlikte 37 Güvenlik Onarımı Geldi!

0
0
0
0
0
Google, sürekli güncelleme yaparak kullanıcılarının daha sorunsuz bir internet gezintisi yapmasını sağlamak adına yaptığı son güncellemeyle birlikte 37 güvenlik onarımını tarayıcıya kazandırdı.
Google'ın kullanıcı odaklı olarak en fazla önem verdiği platformlardan bir tanesi de tarayıcısı Chrome. Sıklıkla yapılan güncellemeler sayesinde kullanıcıların daha hızlı ve güvenli bir şekilde internette gezinmesini sağlayan Google, Chrome 43 güncellemesiyle birlikte bazı değişiklikle birlikte iyileştirmelerde bulundu.

Daha çok arka plan değiştirmelerinin yapıldığı Chrome 43’e gelen en önemli yeniliklerden bir tanesi Web DIMI desteği. Bu yenilik sayesinde Chrome, MIDI donanımlarıyla doğrudan iletişime geçip özel yazılımlara ihtiyaç duymuyor. Örneğin API yoluyla MIDI klavyeyi Chrome’la birlikte kullanabiliyorsunuz.

Chrome 43’te Web MIDI dışında farklı yenilikler de bulunuyor. Örneğin yeni sürümle birlikte 37 güvenlik onarımı geldi. Uyumlulukla ilgili sorunların kaldırıldığını belirten Chrome yetkilileri, geliştiricilerin daha güçlü web uygulamalarını sağlayacak birkaç değişiklik yaptıklarını da belirttiler.

Bunun dışında daha az bellek kullanımı ve sistem kaynağı tüketiminin yapıldığı Chrome 43’ün Win64 versiyonunu buradan indirebilirsiniz.Tarayıcınızın sağ üst kısmındaki Ayarlar bölümüne, daha sonra sol taraftaki Hakkında kısmına tıklayarak Chrome'un son güncellemesini gerçekleştirebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0