En Kapsamlı Windows 10 Güncellemesinin Tarihi Açıklandı

0
0
0
0
0
Microsoft, Windows 10 için yayınlanacak en kapsamlı güncelleme olan Anniversary güncellemesinin yayınlanacağı tarihi resmi olarak açıkladı.
Teknoloji devi Microsoft, işletim sistemi Windows 10 için en kapsamlı güncellemeyi yayınlamaya hazırlanıyor. Gelmiş geçmiş en başarılı Windows sürümü olarak nitelendirilen Windows 7'den sonra Windows 8 ve 8.1 ile kullanıcıların beklentilerinin oldukça altında kalan şirket Windows 10 ile bu algıyı düzeltmeyi başarmıştı. Ancak önemli bir kullanıcı grubu halen daha Windows 10'un Mac işletim sisteminin çok gerisinde kalarak başarısız bir işletim sistemi olduğunu savunuyor.

Microsoft, Windows platformunun eski gücünü kazanması için Windows 10 üzerinde geliştirmelerine devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Windows 10 için kapsamlı bir Anniversary (Yıldönümü) güncellemesini yayınlayacağını belirten Microsoft, güncellemenin son kullanıcılar için yayınlanacağı tarihi açıkladı.Şirketten gelen açıklamaya göre Windows 10'un en kapsamlı güncellemesi Anniversary Update, 2 Ağustos 2016 tarihi itibariyle Windows 10 kullanıcıları için yayınlanacak. Güncelleme sorun gidermelerin yanı sıra Windows 10 için önemli yenilikler içeriyor.

Güncellemeyle birlikte artık Windows 10 kullanıcıları daha fazla kişiselleştirme yapabilecek. Windows 10 platforumdaki bildirim merkezi baştan sona yenilenecek ve daha işlevsel bir bildirim merkezi karşımıza çıkacak. Ayrıca yenilikler sadece bunlarla sınırlı değil, Windows 10 Anniversary güncellemesi Gece Modu gibi birçok özelliği beraberinde getirecek.

Bakalım Microsoft istediği gibi bu güncellemeyle birlikte kullanıcılardaki olumsuz algıyı yok edebilecek mi? 2 Ağustos'da yayınlanacak olan Anniversary güncellemesiyle ilgili fikirlerinizi bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0