Galaxy S5'in Sessiz Modu Yeni Güncelleme İle Geri Geldi

0
0
0
0
0
Samsung'un Android Lollipop dağıtımındaki sorunlardan biri olan Galaxy S5 kullanıcılarının sessiz modlarının kaybolması sorunu son yayınlanan güncelleme ile geri geldi.
Samsung, yeni üst seviye telefonunu duyurmanın eşiğinde olmasına rağmen hali hazırdaki son üst seviye cihazlarından olan Galaxy S5 içinde çalışmaya devam ediyor. 

Kısa süre ünce ülkemize de gelen Android Lollipop güncellemesi, telefonu görsel açıdan değiştirirken, yazılımsal açıdan bir kaç sorun meydana getirebiliyor. İşte o sorunlardan biri de Galaxy S5 kullanıcılarının sessiz modlarının kaybolması sorunuydu. Samsung son yayınladığı güncellemede bu özelliği geri getirdi.

Lollipop güncellemesini alan Samsung Galaxy S5 kullanıcılarının hemen hemen hepsinin ortak şikayeti telefonda sessiz modunun kaybolmasıydı. Samsung bu konuya el attı ve yayınladığı ufak çaplı Lollipop güncellemesi ile sessiz modu yeniden cihazına ekledi. "Sessiz Mod'u telefonun titreşim ve sesin kapatılması olarak kabaca tabir edebiliriz. 

İlk olarak İngiltere'de yayınlanan G900FXXU1BOB7 derleme numarasına sahip güncelleme şuan sadece Snapdragon kullanan Galaxy S5 telefonları için mevcut. Eğer İngiltere'de yaşıyor ya da cihazınız oradan ise Kies üzerinden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. (Gerçi Snapdragon kullanan Galaxy S5 sahipleri Odin ile güncelleme yapabilirler)Bu ufak çaplı güncellemenin henüz bu modun dışında neler getirdiği bilinmiyor. Dünya geneline de en kısa sürede yayınlanacağı tahmin ediliyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0