Galaxy S6 ve S6 Edge İçin Android 5.1.1 Güncellemesi Geldi

0
0
0
0
0
Samsung’a yakın olan kaynaklar Planete Galaxy ve SamMobile, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için Android 5.1.1 güncellemesinin başladığını duyurdu.

Fransa’nın Samsung’la ilgili haberleri yakından takip eden web sitelerinden Planete Galaxy, Galaxy S6’nın (SM-G920F) Fransa’daki kullanıcılar için Android 5.1.1 güncellemesini almaya başladığını duyurdu. Performansa dayalı iyileştirmelerin yapılacağı bu güncellemenin boyutu ise 623 MB civarında olacak. (ben boyutu daha büyük olur diye düşünmüştüm)

Güncellemeyle birlikte birçok hata düzeltilecek. Bunların arasında uygulamaların alfabetik olarak sıralanması da mevcut. Ayrıca Planete Galaxy’nin belirttiğine göre bazı S özelliklerini bildirim alanından kaldırabileceksiniz.

SamMobile’ın haberinde ise Samsung Kies aracılığıyla Galaxy S6 Edge (SM-G925F) için güncelleme başlatılacak.

Bizi ilgilendirecek kısma gelecek olursak Samsung, Galaxy S6 ve S6 Edge için Android 5.1.1 güncellemesini uluslararası olarak yakın bir zamanda başlatacak. Samsung’un güncellemerini OTA üzerinden başlatması ise sürpriz olmayacaktır.

Güncellemenin olup olmadığını ara sıra Ayarlar > Telefon hakkında bölümünden kontrol etmenizde fayda var. Eğer güncellemeye kavuşursanız, gelen iyileştirmeler hakkında bizleri bilgilendirmek için yorumlar bölümünü kullanabilirsiniz. (herkes faydalansa daha güzel olur, değil mi?)

Kaynak: TalkAndroid

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0