• Anasayfa
  • Yazılım
  • HTC One M9'a Kamera ve Bataryaya Yönelik Güncelleme Yayınlandı

HTC One M9'a Kamera ve Bataryaya Yönelik Güncelleme Yayınlandı

0
0
0
0
0
HTC, amiral gemisi One M9'a yeni güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile birlikte kamera performansı artarken batarya ömrüde uzamış durumda.
HTC, OTA (over-the-air) üzerinden One M9'a bir güncelleme yayınladı. Gelen güncelleme Android 5.0.2 sürümü üzerinde hata gidermek için yayınlandı.

1.40.401.5 kod numarasına sahip güncelleme kamerada iyileştirmeler yaparken, batarya performansını da arttırdı.Kamera iyileştirmelerinden bahsedecek olursak güncelleme One M9'un otomatik pozlama dengesini iyileştirdi. Ayrıca düşük ışıkta daha net ve ayrıntılı görüntüler elde edebilmek için gren azaltılmış. Son olarak ise aşırı aydınlık ortamlarda görülen sarı ve yeşil renk baskınlığı bu güncelleme ile düzeltilmiş.

Pil konusunda iyileştirmeler ise sık sık kullandığımız iki uygulama olan Youtube ve Facebook için yayınlandı. Söz konusu güncelleme bu uygulamalarda daha az güç kullanmayı sağlayacak. Ayrıca ısınma sorunu ile gündemden düşmeyen One M9'un şarj sırasında ısınmasının önüne geçmek için ısı yönetimi de geliştirildi.

Bugün yayınlanmaya başlanan güncelleme ay sonuna doğru Amerika, Avrupa, Afrika ve Orta Doğu ülkelerindeki tüm kullanıcılara ulaşacaktır. HTC memleketi Tayvan'da bu güncellemeyi çoktan yayınladığını hatırlatmakta fayda var.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0