iOS 9.0.2 Güncellemesi Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Sadece bir hafta önce 9.0.1 güncellemesi yayınlanan iOS 9, şimdi de 9.0.2'ye kavuştu.
Bir süre önce tam sürüm olarak kullanıcılara sunulan Apple'ın yeni iOS sürümü iOS 9, bazı hatalarla kullanıcıları kızdırmıştı. Bunun üzerine hemen atağa kalkan Apple, geçtiğimiz hafta hataların çoğunu düzelterek iOS 9.0.1'i yayınlamıştı.

Bugün önce OS X işletim sistemlerinin 11. üyesi olan OS X El Capitan'ın tam sürüm olarak yayınlanmasının ardından Apple, iOS 9'un tam sürümünden sonra gelen ikinci güncelleme olan 9.0.2'yi de kullanıcılara sundu.Yine ilk güncelleme olan 9.0.1 gibi pek çok hatanın giderildiği yeni güncellemede özellike iCloud Backup, iMessage aktivasyonu, Apple'ın Podcasts uygulaması ve veri kullanımı gibi şeylerde performans artışı da yapılmış durumda. 

Apple'ın iOS 9'un ardından getireceği güncellemelerin belli başlı sorunlara yönelik olarak küçük çaplı güncellemeler olacağı söylenmekteydi. 9.0.2'nin bir önceki versiyonundan sadece bir hafta sonra yayınlanması ve dediğimiz gibi belli şeylere yönelik performans artışı vb. yenilikler barındırması, bu söylentileri doğrular nitelikte.

Yani uzun lafın kısası, önümüzdeki süreçte Apple'dan sık sık iOS 9 güncellemesi gelmesi muhtemel.

Kaynak: 9to5mac
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0