iOS 9 Saat Kaçta İndirilebilecek

0
0
0
0
0
iCihaz kullananların merakla beklediği gün geldi çattı ve nihayet bir süredir betası kullanılabilir durumda olan ve bizim de haberlerimizde çok sık yer verdiğimiz iOS işletim sisteminin versiyon 9’u bugün çıkıyor.
Eğer geliştirici hesabınız yoksa ve iOS 9’u ilk kez bugün görecekseniz ve Apple’ın mobil işletim sisteminin son sürümünün neler getirdiğine bakabileceksiniz.

iPhone 4S ve üzeri iTelefon modellerinde yüklenebilir olan iOS 9 güncellemesinin ne zaman yüklenebilir olacağına dair bir tablo paylaşan Apple, Dünya’nın neresinde olursanız olun, güncellemenizin saatini kaçırmamanız için şehir şehir güncelleme saatlerini vermiş ve alfabetik olarak tüm şehirlerde hangi saatte güncellemenin yayınlanacağını belirtmiş.

Pasifik Saat Dilimi'ne göre saat 10’da güncelleme listesinde yerini alacak olan iOS 9, İstanbul (Doğu Avrupa Saat Dilimi) için saat 20:00’da indirilebilir olacak ve bu saatten itibaren cihazlarınızı otomatik güncelleme gelmediği taktirde iTunes üzerinden iOS 9’a yükseltebileceksiniz.

Aşağıdaki tablodan Dünya’daki diğer şehirlerin de güncelleme saatlerine bakabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0