iOS 9'un Çıkış Tarihi Açıklandı!

0
0
0
0
0
Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 9'un kullanıcıların hizmetine sunulma tarihi açıklandı.
Apple bugün yaptığı lansmanında birçok yeni ürününü ve bu ürünlerin yazılımları hakkındaki gelişmeleri bildirdi. Apple TV'nin yeni tvOS işletim sistemi, Apple Watch'un watchOS 2'si yeni gelecek işletim sistemleri arasında. Ve bunların yanı sıra çok daha fazla kullanıcıyı yakından ilgilendiren iOS 9 da bu listede bulunuyor.

Apple'ın yeni işletim sistemi olan iOS 9, cihazlarımızı daha hızlı, daha güvenli hale getirecek, kullanımını pratikleştirecek, pil ömrünü arttıracak ve iPad Pro'da farklı işlemlerin gerçekleştirilmesinde rol oynayacak.iPad Pro'nun en büyük yeniliklerinden birisi iOS 9 ile eklenen "multi-tasking" özelliği. Bu özellik ekranı ikiye bölmenizi ve aynı anda iki bölümde de bulunan işlemleri gerçekleştirmenizi, yani doğal olarak kullanımı hızlandırmayı sağlıyor. Bu yenilik, alışılmadık bir şekilde Apple ve Microsoft'un birlikte çalışmasından dolayı ortaya çıktı. Apple lansmanında Tim Cook, iOS 9'a sahip olan iPad Pro ile kullanıcıların iki farklı Office programında aynı anda işlem yapabileceğini belirtti.

iOS 9'un 16 Eylül tarihinde kullanıcılara sunulacağı bildirildi. Ayrıca işletim sisteminin, kayıtlı kullanıcılar için farklı bir sürümü olan "gold master" sürümüde yayınlandı. Eğer kaydınız yoksa, iOS 9'un bu sürümüne 99$ ücretle sahip olabileceksiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0