iOS 9, WatchOS 2 ve OS X El Capitano Beta Olarak Yayınlandı!

0
0
0
0
0
Apple'ın bugün yaptığı WWDC 2015 konferansında tanıttığı iOS 9, WatchOS ve OS X El Capitano sürümleri geliştiriciler için beta olarak yayınlandı! 
Apple'ın yeni işletim sistemleri WWDC 2015 etkinliği ile ortaya çıktı. Bunlar iPhone, iPad ve iPod Touch için olacak olan iOS 9, Mac bilgisayarlar için OS X El Capitano ve Apple Watch için WatchOS 2 sürümleri bu cihazlara beta olarak sunuldu.

Tam sürümleri sonbahar aylarını bulacak olan bu işletim sistemleri birçok yeniliği beraberinde getiriyor.Bu Beta sürümlerinin şu anda sadece geliştiriciler için olduğunu hatırlatalım. Yani bu sürümlere sahip olmanız için geliştirici hesabına sahip olmanız, bu hesapa bağlı Apple cihazlarına ait UDID kaydınızın olması gerekiyor. (Developer kaydı almanın "yıllık 99 Dolar" bir ücret gerektiğini belirtmiş olalım.
 

 Nereden İndiririm?


Eğer bir geliştirici hesabına sahipseniz aşağıdaki bağlantılardan beta sürümlerini indirerek sahip olabilirsiniz;

Mac İçin OS X v10.11 BETA: https://developer.apple.com/osx/download/
iOS 9 Beta 1: https://developer.apple.com/ios/download/
watchOS 2 Beta: https://developer.apple.com/watchos/download/

Tam bu noktada bir uyarı yapmak gerekiyor. WatchOS 2 Beta'yı Apple Watch'unuza yükleyebilmeniz için iPhonenunuzda iOS 9 Beta 1 yüklü olması gerekiyor.

Son olarak iOS 9 Beta'nın iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5C, iPhone 5S, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus için, tabletlerde ise iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Mini, iPad Mini 2 ve iPad Mini 3 için kullanılabildiğini hatırlatmış olalım.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0