iTunes, Android'e Geliyor

0
0
0
0
0
iTunes, Android'e Geliyor
Apple ile özleşmiş uygulamalardan olan müzik, kitap, film ve video kaynağı iTunes, ortaya atılan yeni iddiaya göre Android kullanıcıları için de farklı bir sürümle geliştiriliyor.
Apple'ın müzik, film, kitap gibi içerikleri hem IOS'ta hem de Mac OS'ta sattığı iTunes hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Özellikle sahip olduğu zengin müzik arşivi ile her parçanın kolaylıkla bulunabildiği iTunes oldukça beğenilerek kullanılmakta. 

Mobilde de iTunes üzeriden bir şeyler satın alabilmek için Apple'ın üretmiş olduğu IOS işletim sistemini kullanan bir cihaza sahip olmanız gerekiyor. Ancak ortaya çıkan yeni dedikodulara göre, Apple, Android'e özel iTunes uygulaması üzerinde çalışıyor. Android'de de içerik satarak gelirini artırmayı düşünen Apple, bu konu hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Billboard dergisinin güvenilir kaynaklardan aktardığı bilgiye göre Spotify'ın oluşturduğu rekabetçi ortamdan dolayı, bazı müzik yapım şirketlerinin Apple'a alternatif sunması gerektiği yönünde bildiride bulunduğu söyleniyor. 

Başlangıç aşamasında olduğu belirtilen uygulamanın ne zaman çıkacağı belli değil. Çünkü uygulamanın Andorid için tekrardan yazılıp, hatalarından arındırılması zaman alan bir süreç. Tabi Android kullanıcıları dünya çapında ciddi bir sayıya sahip olsa da verim alınıp alınamayacağı merak konusu. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0