Karşınızda, Microsoft Surface Pro 3

0
0
0
0
0
Yazılım devi Microsoft'un uzun süredir beklenen New York'taki etkinliği sonunda gerçekleşti. İlk bilgiler ise yavaş yavaş gelmeye başladı. Buna bağlı olarak Surface 3'ten ilk bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.
Yazılım devi Microsoft'un uzun süredir beklenen New York'taki etkinliği sonunda gerçekleşti. Buna bağlı olarak Surface Pro 3'ten ilk bilgiler yavaş yavaş gelmeye başladı.

Firmanın tablet pazarındaki yüzü olan serinin yeni modeli Surface Pro 3'ün tanıtılmasıyla, hem dedikodular, hem de kafadaki sorular son buldu. 12 inç ekran boyutuna sahip olan Surface 3, 2560x1440 piksel ekran çözünürlüğüne sahip. 800 gram ağırlığında olan yeni tablet, ayrıca i3, i5 ve i7 gibi opsiyonlara sahip. Taşınabilir bilgisayar ve tablet deneyimini bir arada sunmaya amaçlayan Surface Pro 3, beraberinde gelen kalemle çizim yapmayı ve not almayı oldukça fazla kolaylaştırıyor.

799 Dolar'dan (i3 işlemcili model) başlayan fiyat etiketiyle kullanıcıların canını sıkacağı tahmin edilen Microsoft'un yeni tableti son derece yüksek bir performans sunmakta. Umarız, Windows Phone'dan daha da kötü giden Surface satışları yeni model ile artış gösterir.

Yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0