LG G2’de Android 6.0 Marshmallow İçin Geekbench 3 Testi!

1
0
0
0
0
Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak cihaz listelerinde ilk etapta adı yer almayan LG G2 için sevindirici gelişmeler yaşanıyor.

Hatırlayacağınız üzere Android 6.0 Marshmallow’un güncelleme desteği alacağı telefon listeleri çıkmaya başladığında LG G2’nin adı hiç geçmiyordu. Biz de ümidimizi artık kaybetmiştik ki son iki gün içerisinde yaşanan gelişmeler, G2 modelinin Marshmallow güncellemesini alacağını destekler nitelikte.

Dün paylaştığımız haberimizde LG G2’nin Marshmallow güncellemesi alacağına dair bir bilgi bulunuyordu. Dün de aynı modele yapılan Marshmallow’lu Geekbench 3 testinin sonuçları ortaya çıktı. 5 Ekim tarihinde yapılan testte LG G2’nin Android 6.0 güncellemesini aldığını görüyoruz. Tek çekirdekte 916 puan alan G2, çoklu çekirdekte 2714 puan elde etmiş.LG G2 için yaşanan bu gelişmeler, Samsung Galaxy S4 ve HTC One M7 kullanıcıları için de 'bakarsın gelir' umudunun yeşermesini sağladı. Hiç umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor, çünkü birkaç gün öncesine kadar LG G2 için de Marshmallow’un adı dahi geçmiyordu.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0