LG G3 İçin Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı!

0
0
0
0
0
LG’nin en çok tercih edilen modellerinden olan LG G3, Avrupa’daki kullanıcılar için Marshmallow güncellemesi almaya başladı.

LG’nin Mayıs 2014’te duyurduğu modellerinden G3 de tıpkı Galaxy S5 gibi bugünden itibaren Marshmallow güncellemesini almaya başladı. Daha önce farklı internet taşıyıcılarından gelen açıklamaları karşılaştırdığımızda Marshmallow, G3 için en erken 29 Mart tarihinde gelecekti (bu taşıyıcı Kanadalı Telus’du).

Şu an Avrupa’da (Romanya ve İtalya’da) hem OTA hem de LG PC Suite ile Marshmallow güncellemesine kavuşan LG G3 için siz de ara ara cihazınızın Ayarlar menüsünden ‘Yazılım Güncellemesi’ kısmını kontrol edebilirsiniz. Zira LG Türkiye, Marshmallow dağıtımının bu ay içerisinde geleceğini açıklamıştı.

Suya dayanıklılıkta sınırları zorluyor!

  • Titreşim ve sesli mod için sessizlik özelliğiyle birlikte bildirimleri ve alarmların da dahil olacağı şekilde ayarlanabilen Do Not Disturb (Rahatsız Etme) modu gelecek.
  • Doze modu ile telefonun kullanılmadığı zamanlarda arka planda çalışan bazı uygulamalar kapatılarak pil ömründen tasarruf edilecek.
  • Sadeleştirilen uygulama izinleriyle birlikte uygulamaların eriştiği bilgiler daha rahat yönetilecek. Uygulamaların erişim ayarları yalnızca yükleme anında değil her zaman düzenlenebilecek.
  • LG G4’teki 4. nesil LG UX arayüzü, bu güncelleme ile LG G3’e de gelecek.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0