Lumia Telefonların Hepsi Windows 10’a Yükseltilmeyecek mi?

0
0
0
0
0
Lumia Telefonların Hepsi Windows 10’a Yükseltilmeyecek mi?
​Microsoft’un geçtiğimiz çarşamba günü yaptığı lansmanda Windows 10’un cihazlar üzerinde nasıl çalıştığını görmüştük. Daha sonra şirket tarafından yeni işletim sisteminin Windows Phone 8 ve üzeri kullanan telefonlara geleceği söylenmişti. 
Microsoft’un geçtiğimiz çarşamba günü yaptığı lansmanda Windows 10’un cihazlar üzerinde nasıl çalıştığını görmüştük. Daha sonra şirket tarafından yeni işletim sisteminin Windows Phone 8 ve üzeri kullanan telefonlara geleceği söylenmişti. Fakat yapılan açıklamanın detaylarına bakıldığında bazı WP kullanıcılarını üzecek haberler bulunuyor.

Microsoft Mobil Cihazlar Satış Grubu Başkan Yardımcısı Chris Weber’ın yaptığı bir açıklamada Windows 10’un yeni Lumia cihazlarda daha iyi çalışacağını, fakat her cihazın Windows 10’a yükseltilmeyeceğini söyledi.Weber, hedeflerinin Windows 8 ve 8.1’le çalışan telefonların büyük bölümünü Windows 10’a yükseltmek olduğunu söyledi. “Büyük bölümü” kısmından, bazı telefonların güncelleme almayacağını anlamı çıkıyor.

Hala Windows Phone kullanmayan fakat kullanmak isteyen kullanıcılar varsa biraz daha bekleyebilirler. Microsoft’un yakın zamanda Windows 10’u tam kapasiteyle kullanan yeni cihazları piyasaya süreceğini belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0