Microsoft, Apple Etkinliği için Özel Parti Veriyor!

0
0
0
0
0
Apple'ın geliştirici etkinliği WWDC'ye sayılı günler kaldı. 13 Haziran'da başlayacak etkinlik öncesi şaşırtan bir haber Microsoft tarafından geldi. Dev şirket WWDC'nin açılış günü bitiminde "after party" düzenleyecek.
Merakla beklenen iOS 10 ve OS X 10.12’nin tanıtılacağı Apple Küresel Geliştirici Konferansı WWDC 2016, 13 Haziran tarihinde San Francisco’da gerçekleştirilecek. Organizasyonun ilk günü Tim Cook ve diğer şirket yöneticilerinin konuşmalarına ve yenilikleri duyurmalarına sahne olacak. Sonraki 3 gün boyunca geliştiriciler için etkinlik devam edecek.

 Etkinlik Apple'dan, Partisi Microsoft'tan

Bu büyük organizasyonu fırsat bilen yazılım devi Microsoft da ilk kez bir WWDC sonrası “after party” düzenlemeye karar verdi. Bildiğiniz gibi Microsoft öncelikle bir yazılım şirketi ve hem kendi platformlarına hem de rakip platformlara yazılım desteği sağlıyor. Bu nedenle, iOS ve OS X platformları da aslında Microsoft’un ticaret alanları. Bu alanda yazılımcılar ile görüşmek, kendi ürünlerini ve desteklerini tanıtmak ve yazılım geliştirme üzerine yeni bağlantılar yaratmaya imkan sağlamak Microsoft açısından önemli.

 Etkinliğe Katılım Ücretsiz

Bu nedenlerle harekete geçen Microsoft, Xamarin mobil yazılım şirketiyle birlikte WWDC After Party etkinliğini duyurdu. Bill Graham Civic Auditorium’da 13 Haziran günü WWDC bitiminde gerçekleşecek “After Party” etkinliğine katılım ücretsiz olacak. Herkesin katılımına açık olan etkinlikte WWDC’ye katılmış olma şartı aranmayacak. Bakalım Microsoft, Apple geliştiricilerinden beklediği ilgiyi görebilecek mi? Etkinlik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0