Microsoft'tan Mail Çöplüğünü Bitirecek Servis: Clutter

0
0
0
0
0
​Microsoft, Office 365 kullanıcılarının e-maillerini daha organize bir şekilde kullanabilmelerini sağlayan “Clutter”i tanıttı. Bu servisle önemli olan mailleriniz, gelen yüzlerce spam mailler dahil olmak üzere, içlerinde kaybolup gitmesini önleyecek.
Microsoft, Office 365 kullanıcılarının e-maillerini daha organize bir şekilde kullanabilmelerini sağlayan “Clutter”i tanıttı. Bu servisle önemli olan mailleriniz, gelen yüzlerce spam mailler dahil olmak üzere içlerinde kaybolup gitmesini önleyecek.
 
Akıllı bir filtreleme hizmeti olarak da tanımlayabileceğimiz Clutter, mesaj kutusunda biriken e-postaları sınıflandırıyor ve “önemli-önemsiz” olacak şekilde ikiye ayırıyor. Office Graph altyapısına sahip olan bu uygulama, kullanıcı alışkanlıklarını takip ederek neyin daha önemli olduğunu algılayıp, kullanıcıları oluşan “mail çöplüğünden” kurtarıyor.


 
Outlook Web App üzerinden etkinleştirilen Clutter, kullanıcıların daha çok hangi tür içerikleri okuduğunu, akıllı algoritması sayesinde sıralayarak kullanım kolaylığı sağlıyor.
 
Servis, kullanıldığı sürece kullanıcı hakkında daha fazla bilgi sahibi olarak isabetli kararlar verebiliyor. Servis şimdilik business kullanıcılara hitap ediyor. Bakalım diğer üyelere ne zaman sunulacak.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0