Dropbox Artık Windows Phone’da

0
0
0
0
0
​Microsoft, yakında Windows Phone ismini kullanmayı bırakacak ve Windows 10 ile birlikte evrensel uygulama stratejisi sayesinde tüm cihaz kategorilerini tek işletim sistemi altında toplayacak. Fakat yine de bu evrede bazı eksikliklerin giderilmiş olması anlamına gelmiyor.
Microsoft, yakında Windows Phone ismini kullanmayı bırakacak ve Windows 10 ile birlikte evrensel uygulama stratejisi sayesinde tüm cihaz kategorilerini tek işletim sistemi altında toplayacak. Fakat yine de bu evrede bazı eksikliklerin giderilmiş olması anlamına gelmiyor.

Dropbox’ın resmi Windows Phone uygulaması yayınlandı. Bu sayede Microsoft’un akıllı telefon platformuyla ilgili önemli bir eksik kapatılmış oldu. Ayrıca bulut depolama servisinin Windows Mağaza’da yer alan tablet uygulaması da geliştirilen bir arayüzle güncellendi.

Microsoft’un akıllı telefonları için üçüncü taraf Dropbox uygulamaları hali hazırda mevcuttu. Fakat bulutta önemli veriler saklayan kullanıcılar için resmi bir uygulamanın gelmesi, bu sistemi kullananların içini rahatlatacaktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0