Microsoft, Üretmeyi Planladığı Teknolojileri Yayınladı

0
0
0
0
0
Microsoft, Üretmeyi Planladığı Teknolojileri Yayınladı
Sanıyoruz ki şu anda teknoloji kadar gelişmekte olan başka bir platform yoktur. Her gün farklı tasarımlarla gördüğümüz akıllı telefonlar, kavisli televizyonlar, tabletler, giyilebilir eşyalar, sanal gerçeklikler, Microsoft’un önümüzdeki yıllarda yüksek teknolojik özelliklerle üretmeyi planladığı ürünlerden yalnızca bazıları.

Sanıyoruz ki şu anda teknoloji kadar gelişmekte olan başka bir platform yoktur. Her gün farklı tasarımlarla gördüğümüz akıllı telefonlar, kavisli televizyonlar, tabletler, giyilebilir eşyalar, sanal gerçeklikler, Microsoft’un önümüzdeki yıllarda yüksek teknolojik özelliklerle üretmeyi planladığı ürünlerden yalnızca bazıları. Şirket, gelecekte üretmeyi planladığı bu ürünleri ve gündelik hayatta nasıl kullanıldıklarını gösteren “Productivity Future Vision” isimli konsept videosunu yayınladı.

Videoyu izlerken “acaba biz bu teknolojik yenilikleri görecek miyiz?” diye düşünmenize gerek yok. Zira teknolojinin bu denli hızlıca geliştiği bir dönemde yaşıyorken Microsoft, bu teknolojik ürünleri en fazla 10 yıl içerisinde son kullanıcıların hizmetine sunmayı hedefliyor.

Aşağıda Microsoft'un yayınladığı konsept videoyu izleyeceksiniz.
 

 


 

 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0