Microsoft Kaç Yaşında Olduğunuzu Tahmin Ediyor: How-Old

0
0
0
0
0
Microsoft yükleyeceğiniz resimden yaşınızı tahmin etmeye çalışan eğlenceli bir siteyi kullanıma açtı.

İnternet ortamında bilgi içeren birçok site olduğu gibi zaman geçirmek adına ve sadece eğlence odaklı siteler de bulunuyor. Genellikle eğlence kuruluşları ve küçük işletmeler, hatta bireysel kişiler tarafından hazırlanan bu tarz sitelere bu sefer Microsoft dahil oldu.

"How Old Do I Look", yani "Kaç yaşında gösteriyorum?" adındaki site isminden de anlaşılacağı üzere sizin yaşınızı tahmin etmeye çalışıyor.Yukarıda gördüğünüz gibi olan sitede kendinizin veya herhangi birinin yüzünün göründüğü bir fotoğrafı yüklüyorsunuz ve site yaşınızı söylüyor. Olay bu kadar basit.Aynı zamanda mobil uyumlu olan site, zaman geçirmek açısından oldukça eğlenceli görünmekte. (Abi pardon da 73 ney laa!)Ama tahmin konusunda iyi olduğu söylenemez, keza aşağıda göreceğiniz gibi 43 yaşında olan Jared Leto, Joker karakteri olarak lanse edilen ilk resmini de 80 yaşında olarak tahmin etmiş. Ayrıca Oney Cartoons tarafından Harry Potter filmi için yapılan "Wingardium Leviosa" videosuna ait bir görsel attığımda ise tahmin edemedi. (Bu tipleri kimse tahmin edemez gerçi)Sonuç olarak saçma gelen tahminler olsa da -özellikle kızları fazlasıyla sinir edebilir- eğlenceli bir içerik olduğunu söylemeliyim.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğim gibi hem masaüstü hem de mobil uyumu bulunuyor.

Ayrıca sizler de sizin yaptığınız denemelerde çıkacak tahminlerinizi aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Bakalım bu site herhangi birinin yaşını tutturabilecek mi?

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0