Microsoft Lumia 330 En Ucuz Windows Phone Olacak

0
0
0
0
0
Nokia’nın 7.17 milyar dolara Microsoft’a satılmasının ardından, kullanıcılar Windows Phone’ların android işletim sistemine geçmesini beklemişti. Ancak beklendiği gibi olmadı. Microsoft ekibi Windows Phone’ların arayüzünde küçük değişiklikler yaparak, sistemi aynı şekilde devam ettirdi.
Nokia’nın 7.17 milyar dolara Microsoft’a satılmasının ardından, kullanıcılar Windows Phone’ların android işletim sistemine geçmesini beklemişti. Ancak beklendiği gibi olmadı. Microsoft ekibi Windows Phone’ların arayüzünde küçük değişiklikler yaparak, sistemi aynı şekilde devam ettirdi.

Microsoft’un yeni telefonu Lumia 330’u piyasaya süreceği ortaya çıktı. İddialara göre Lumia 330 şuana kadar çıkan en ucuz akıllı telefon olacak. Ayrıca cihazın 800 x 480 piksel çözünürlükte 4 inç kapasitif dokunmatik LCD ekrana ve çift SIM desteğine sahip olacağı söyleniyor. 118,1 mm uzunluğunda ve 64,7 mm genişliğinde üretilecek telefon, oldukça ergonomik bir tasarıma sahip. Nokia yazısını görmeye alıştığımız yerde ise Microsoft yazısı yer alıyor.Düşük fiyatlı telefonlar Microsoft’un geçtiğimiz aylarda, yüksek satış rakamlarına ulaşmasını sağladı. Özellikle gelişmekte olan ülkelerde Microsoft ürünleri kapış kapış satıldı diyebiliriz. Microsoft 2015 yılında piyasaya sunacağı Lumia 330 ile aynı stratejiyi devam ettirmek istiyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0