• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft Office 2016, Windows 10 İçin Beta Olarak Yayınlandı

Microsoft Office 2016, Windows 10 İçin Beta Olarak Yayınlandı

0
0
0
0
0
Microsoft'un en çok kullanılan programlarını barındıran Office yazılımının yeni versiyonu Office 2016, Windows 10'un Teknik Önizleme Sürümü için beta olarak yayınlandı.

Microsoft'un en çok kullanılan uygulama grubu olan Office programları bu yıl içinde Office 2016 olarak gelmesi bekleniyordu. Daha bu haberimizin üzerinden çok geçmeden sadece Windows 10 için beta olarak yayınlanan yeni Office uygulaması yeni Windows sürümünü deneyenler için bu programları da deneyebilmelerine olanak tanıyor.

Ancak şu an için sadece WordExcell ve PowerPoint için yayınlanan Office 2016'nın beta sürümü ilerleyen zamanlarda Outlook ve diğer Office yazılımlarının da eklenmesiyle genişleyeceği bildirildi.Eğer Office 2016'yı beta olarak denemek istiyorsanız yapmanız gereken Windows Mağaza Beta üzerinden indirmek yeterli olacak. Fakat bu şu an için sadece Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü mevcut olan kullanıcılar için indirilebilir durumda olduğunu belirtelim.Yapılan açıklamada Office 2016'nın tam sürümünün 2015 yazı sonrası çıkacağı belirtilmiş. Yani merak edenler için beta süreci biraz uzun sürebilir. Ayrıca son olarak beta sürümü olduğu için birçok hatayla karşılaşabilme ihtimaliniz bulunuyor. Bu nedenle Windows Update üzerinden sık sık güncelleme gelecektir. Sizin de sık sık kontrol etmenizde fayda var.Eğer Windows 10 Teknik Önizleme Sürümü'nü kullanıyorsanız Office 2016 deneyimlerinizi yorum ile bizlerle paylaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0