Microsoft, Takvim Uygulaması Sunrise’ı Satın Aldı

0
0
0
0
0
​Microsoft, takvim uygulaması olan Sunrise’ı satın aldığını resmi olarak duyurdu. Şirketten satış rakamına dair kesin bir bilgi paylaşılmasa da Sunrise’ın 100 milyon dolar civarında bir anlaşmayla satın alındığı söyleniyor.
Microsoft, takvim uygulaması olan Sunrise’ı satın aldığını resmi olarak duyurdu. Şirketten satış rakamına dair kesin bir bilgi paylaşılmasa da Sunrise’ın 100 milyon dolar civarında bir anlaşmayla satın alındığı söyleniyor.

Bir hafta önce şuradaki haberimizde de anlattığımız üzere Microsoft’un Sunrise’ı alma planından bahsetmiştik. Küresel anlamda büyük bir tanınırlığı olan Sunrise’ı, Microsoft’un işine oldukça fazla yarayacak.

Sunrise, bünyesinde Facebook, Exchange, Google Calender, iCloud gibi birçok farklı takvim uygulamasını bir çatı altında topluyor. Hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi tarafından kullanılan Sunrise’ın Mac sürümü de 2014 Temmuz ayında yayınlanmıştı.Microsoft’un Sunrise üzerinde herhangi bir geliştirmeye giderek farklı fonksiyonlar kazanmasını sağlayacak çalışmalar yapıp yapmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0