Microsoft'tan Güncelleme Müjdesi

0
0
0
0
0
Microsoft'tan Güncelleme Müjdesi
Windows Phone 8 kullanıcılarının mobil cihazları, bu yıl içerisinde Windows Phone 8.1'e güncellenmiş olacak. Ülkemizdeki Windows Phone 8 kullanıcılarının güncellemeden ne zaman faydalanacağı henüz netlik kazanmadı.
Windows Phone 8 ile çalışan tüm cihazların bu yıl içerisinde Windows Phone 8.1'e güncelleneceği yönündeki iddialar, Windows Phone Halkla İlişkiler Direktörü Greg Sullivan tarafından bizzat doğrulandı.

Söylentiler, Windows Phone 8 ile çalışan cihazların, WP 7 ile çalışan cihazlar gibi güncellenmeyeceği yönündeydi. Sullivan, Computerworld'e verdiği demeçte bu dedikoduların sona ermesini sağladı.

Windows Phone 8.1'in nisan ayında sunulması ve Siri benzeri sesle etkileşim yeteneği ile Android'deki gibi bildirimlere, hızlı ayarlara erişilebilirliğin yukarıdan aşağıya doğru açılan bir panel üzerinden ulaşılabilmesi sağlanacak.

Tek soru işareti ise yapılacak olan güncellemenin hangi ülkelerde ve hangi tarihlerde olacağı. Ülkemizdeki Windows Phone 8 kullanıcılarının, bu güncellemeye nisan ayından sonra şahit olması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0