• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft, Telefon ve Dizüstü Karışımı Bir Cihaz Çıkaracak

Microsoft, Telefon ve Dizüstü Karışımı Bir Cihaz Çıkaracak

0
0
0
0
0
​Phablet adı verilen ekran boyutunun büyük olduğu akıllı telefonlara yeni bir kategori daha kazandırılacak gibi duruyor. Microsoft, telefon ve tableti bir araya getiren yeni bir hibrit cihaz üzerinde çalışıyor.
Phablet adı verilen ekran boyutunun büyük olduğu akıllı telefonlara yeni bir kategori daha kazandırılacak gibi duruyor. Microsoft, telefon ve tableti bir araya getiren yeni bir hibrit cihaz üzerinde çalışıyor.

The Information’un haberine göre Microsoft’un telefon ve tableti bir araya getiren model üretmek gibi bir çalışması var. Cihazın son haline gelmesiyle birlikte kullanıcılara tanıtılması bekleniyor. Eğer cihaz, dizüstü ve telefonun bir araya gelmesiyle oluşturulacaksa standart bir bilgisayarın donanım özelliklerine sahip olacağını söyleyebiliriz. Bunun dışında dokunmatik ekranı bulunan, arama özelliği olan, klavyeye yer verilen ve Windows 10 işletim sistemiyle çalışan bir cihaz olarak karşımıza çıkmasını bekliyoruz.

Şu anda haberlerin birer iddiadan ibaret olduğunu söyleyelim. Böyle bir model çıkarıldıktan sonra eğer tutarsa seri üretime geçilmesi çok muhtemel. Biliyorsunuz ki teknoloji dünyası yeniliklere her zaman açıktır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0