• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft, Öğrencilere Ücretsiz Office 365 Aboneliği Sunacak

Microsoft, Öğrenciler İçin Ücretsiz Office 365 Aboneliği Sunacak

23
4
2
1
0
Bu aralar oldukça bonkör görünen Microsoft, dünyanın her yerindeki öğrencilere oldukça faydalı bir hizmet sunmaya hazırlanıyor. Öğretim yılının ortasında gaza gelen şirket, ücretsiz Office 365 aboneliğini ABD dışına çıkararak tüm dünyadaki öğrencilerle paylaşacak.

Bu aralar oldukça bonkör görünen Microsoft, dünyanın her yerindeki öğrencilere oldukça faydalı bir hizmet sunmaya hazırlanıyor. Öğretim yılının ortasında gaza gelen şirket, ücretsiz Office 365 aboneliğini ABD dışına çıkararak tüm dünyadaki öğrencilerle paylaşacak. 

Öğrencilerin ücretsiz olarak erişebileceği Office 365 için okulların, personel ve fakültelere Office 365 aboneliğini satın alması gerekiyor. Satın alma işleminin gerçekleşmesinden sonra öğrenciler, okul tarafından verilen e-posta aracılığıyla Office 365 aboneliği oluşturabiliyor. Kayıt işleminin tamamlanmasından sonra ise öğrenciler en yeni Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access ve Publisher yazılımlarına ücretsiz olarak erişebiliyor. Office Online ve 1 TB’lık OneDrive depolama alanı gibi oldukça cazip teklifler sunan Office’in web sitesi üzerinden öğrenciler, tekliften yararlanıp yararlanamayacağını kontrol edebiliyor. 

23
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
23
4
2
1
0