• Anasayfa
  • Yazılım
  • Microsoft’un Akıllı Telefonları Yeni Bir Markayla Çıkacak

Microsoft’un Akıllı Telefonları Yeni Bir Markayla Çıkacak

0
0
0
0
0
Nokia Conversations üzerinden bir soru – cevap seansı düzenleyen eski Nokia CEO’su ve şimdinin Microsoft Cihazlar birimi yöneticisi Stephen Elop bazı açıklamalarda bulundu. Microsoft Nokia'yı satın almasının ardından geçtiğimiz günlerde bu devir işlemi tamamlanmıştı.
Nokia Conversations üzerinden bir soru – cevap seansı düzenleyen eski Nokia CEO’su ve şimdinin Microsoft Cihazlar birimi yöneticisi Stephen Elop bazı açıklamalarda bulundu. Microsoft Nokia'yı satın almasının ardından geçtiğimiz günlerde bu devir işlemi tamamlanmıştı. Bu devir teslimin ardından Microsoft'un gelecekte piyasaya süreceği akıllı telefonların hangi marka taşıyacağına dair soru halen ortadan kalkmış değil. Marka konusundaki kararın hala verilmediğini belirten Elop, Microsoft'un uzun vadede Nokia ismini kullanması mümkün olmayacağı için yeni bir marka ismi aradıklarını dile getirerek, kısa bir süre sonra artık Nokia'nın isim olarak da tarihe karışacağını belirtti.

Yeni isim çalışmalarının sürdürüldüğünü belirten Elop, akılda kalacak ve fazla uzun olmayan bir isim bulmayı amaçladıklarını söyledi. Elop aynı zamanda Nokia'ya özgü uygulamalar konusunda da açıklamalarda bulundu. Nokia Lumia serisine şu ana kadar çok sayıda uygulama geliştirildiğini söyleyen Elop, şimdi bu geliştirme ekibinin Microsoft için çalışarak yeni uygulamalar üreteceğini ifade etti. Nokia'nın gün geçtikçe efsanelerin arasına karışmaya başladığı görülüyor.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0