OnePlus’tan Yeni Android ROM: OxygenOS

1
0
0
0
0
OnePlus’tan Yeni Android ROM: OxygenOS
​OnePlus’ın CyanogenMod’la birlikte piyasaya sürdüğü OnePlus One’ın önemli bir başarı yakalamasının ardından çıtayı daha da yükseğe çıkaran OnePlus, OxygenOS ismindeki kendi Android ROM’unu duyurdu.
OnePlus’ın CyanogenMod’la birlikte piyasaya sürdüğü OnePlus One’ın önemli bir başarı yakalamasının ardından çıtayı daha da yükseğe çıkaran OnePlus, OxygenOS ismindeki kendi Android ROM’unu duyurdu.

OnePlus, geçen günlerde periyodik tablodan O’yu paylaşan OnePlus, kafalarda soru işareti bırakmıştı. Görseli ilk yayınladıkları sırada OnePlus One’ın metal bir arka kapakla geleceği iddia edilmişti. Fakat gerçek sonradan ortaya çıktı: Paylaşılan görsel OxygenOS isminde bir ROM’du. Kullanıcıların bu isim üzerindeki taleplerini değerlendiren şirket, yeni yazılımın bu isimde olmasını kararlaştırdı. 
 
Yeni ROM’la ilgili özellikler şu anda belli değil ve bu yazılımın sadece OnePlus One’ı mı destekleyeceği yoksa tüm Android cihazlarla mı uyumlu olacağı konusunda açıklama yapılmadı. Bu konuyla ilgili tüm sorular, 12 Şubat’taki etkinlikle cevabını bulacak.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0