Pixlr Artık Bilgisayarlara Ücretsiz Olarak İndirilebilecek

0
0
0
0
0
Çevrimiçi fotoğraf düzenleme platformu olan Pixlr'ı kullanmak için artık internete ihtiyaç duymanıza gerek yok! Program artık masaüstü bilgisayarlarda ücretsiz olarak kullanılabilecek.
Pixlr, birçok kişinin işini kısa sürede görebilen çevrimiçi bir fotoğraf düzenleme platformu. Tarayıcınız üzerinden fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi düzenleyebildiğiniz bu programı kullanabilmek için haliyle internetinizin olması gerekiyor. Fakat Pixlr kullanıcıları için müjdeli bir haber verdi; artık masaüstü bilgisayarlarda da ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Şu an için Microsoft ve Mac ile uyumlu olarak çalışan Pixlr'ın masaüstü versiyonu, tıpkı tarayıcıda olduğu gibi basit araçları içeriyor. Programla birlikte fotoğraflarınızı kolayca kırpabilir, boyutlandırabilir ve istediğiniz efekti verebilirsiniz.

Bu özellikler, Pixlr'ın ücretsiz olan versiyonu için. Bunun dışında farklı özelliklerin bulunduğu bir de paralı versiyonu bulunuyor. Bunu kullanabilmek içinse aylık 1.99 ya da yıllık 14.99 dolar ödemeniz gerekiyor.

Programa buradaki linkten ulaşabilirsiniz.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0