Ruh Halinize Göre Uygulama Tavsiye Eden Teknoloji: F.A.C.E

2
0
0
0
0
Face Analysis Cloud Engine(F.A.C.E) teknolojisi ile ruh halinize göre uygulamala tavsiyesi yapılacak.
Sightcrop şirketinin geliştirdiği yazılım ile artık kullanıcıların ruh haline göre uygulamalar tavsiye edilecek. Face Analysis Cloud Engine(F.A.C.E) olarak adlandırılan yeni teknoloji, tüm işlemleri kullanıcının yüzünden aldığı bilgilerle gerçekleştiriyor.

Program sizin yüz hatlarınızdan, göz çizgilerinizden ve mimiklerinizden aldığı bilgileri analiz ederek sizin için bir mod belirliyor. Örneğin bugün mutsuzsunuz ve evde uzanmış haberlere bakıyorsunuzi, F.A.C.E. sizin mutsuz olduğunuzu algılıyor ve sizi neşelendirecek haberleri karşınıza çıkartıyor. Ya da Facebook üzerinde dolaşırken uygulama aynı şekilde ruh halinize göre önerilerde bulunabilecek.Şuanda BETA aşamasında olan teknolojinin tam anlamıyla geliştirildiğinde Youtube, Facebook, Instagram gibi popüler sitelerde kullanılması bekleniyor. Temelleri şimdiden atılan bu yazılım, gelecek teknolojisi için verilebilecek en güzel örneklerden bir tanesi olabilir.

Uzmanlık alanları yüz tanıma teknolojisi olan Sightcrop şirketinin yaş tahmini, cinsiyet tahmini, mod tahmini yapan demo uygulamalarına, Google Play Store ve App Store üzerinden ulaşabilirsiniz. 
 
  Insight Face Analysis Demo


 
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0